Mediterra systems

Mediterra systems

mediterra systems

Zasklení Mediterra f7

Mediterra f7

Systém F7 sa vyznačuje tenkým horným horizontálnym hliníkovým profilom a väčším spodným profilom. Ide o všestranný systém navrhnutý pre širokú škálu aplikácií. Flexibilita systému spočíva predovšetkým v neobmedzenom počte panelov, ktoré je možné použiť, ako aj v tom, že každý z nich môže byť izolovaný od ostatných a uložený v úložnom zásobníku.

Zasklenie bez kolajníc F7 MEDITERRA
Zasklenie bez kolajníc F7

Charakteristika

V systéme skladacích sklenených panelov F7 má každá modul horné a spodné hliníkové profily (základne) na uchytenie skla. Každý panel je uzamykateľný  zámkami alebo podlahovými západkami. Rozmery skiel je možné upraviť s ohľadom na povrchu podlahy a ďalšie špecifiká inštalácie. Pohyb dverí je jednoduchý, pretože valčeky sa pohybujú na vodiacom systéme umiestnenom v hornej časti.. Môžu sa posúvať a ukotviť na vopred vybranom mieste, bez potreby ďalšieho podlahového vedenia.

Každý panel je samostatný, čo umožňuje jeho otočenie a zasunutie do úložného priestoru. Každý panel môže byť tiež nakonfigurovaný ako krídlové dvere (s prídavným mechanizmom namontovaným na paneli), aby fungoval ako vchodové dvere. Hliníkové profily je možné lakovať širokou škálou farieb: prírodný elox a imitácia inoxu, ako aj elektrostatické lakovanie (RAL), výberom z neprebernej škály farieb a textúr.

Tesnenie medzi dverami je dosiahnuté priehľadnými polykarbonátovými alebo hliníkovými komponentmi, zatiaľ čo tesnenie medzi dverami a stenou je zabezpečené zvislými hliníkovými panelmi, na hrane so syntetickou izolačnou kefou, aby sa izolovali malé medzery.

rozmery

Rozmery prierezu vodiacej lišty sú 60×53(mm) a veľkosť panelov dosahuje 100 cm na šírku a 280 cm na výšku (s maximálnou hmotnosťou 85 kg). Každý panel tvorí 10 mm bezpečnostné sklo (securit).

POPIS

N

Použitie: Vhodné pre mnohé prípady – hlavne pre stavebné otvory relatívne nízkej výšky (do 280 cm)

N

Funkcia: Skladací typ úložného zásobníka – každý panel sa ťahá a zhromažďuje na odľahlom mieste

N

Vlastnosti: Bezpečnostné sklo (hr. 10mm), kotviaca funkcia, bez podlahového vedenia, bez hliníkového rámu, polykarbonátové kryty spojov, izolácia so syntetickou izolačnou kefou

N

Základné rozmery: Spodný rám 105mm – horný rám 54mm, hliníkové vodiace lišty 60x53mm

benefity

Flexibilita dizajnu: Absolútna flexibilita z hľadiska konfigurácie a umiestnenia úložiska panelov , ako aj z hľadiska počtu a rozmerov plechov.

Minimalistický dizajn: jednoduchý a moderný dizajn, ktorý maximalizuje zasklený povrch, keďže nemá po obvode hliníkové rámy a zároveň má tenký horný horizontálny hliníkový profil.

Moderné zasklenie bez kolajníc a parking
Moderné presklenie bez kolajníc s parkingom

mediterra produkty

mediterra F2
Zasklenie bez kolajníc F2
mediterra f4 ELITE
Zasklenie bez kolajníc F4 ELITE
mediterra f6
Zasklenie bez kolajníc F5