Mediterra systems

Mediterra systems

mediterra systems

Zasklení Mediterra f6

Mediterra f6

MEDITERRA F6 je systém skladacích sklenených panelov určený do priestorov, ktoré vyžadujú minimalistický a elegantný dizajn na fasádach a vo vnútri budovy, bez rámových sklenených panelov, pričom veľkosť úchytných profilov je taká, aby maximalizovala využitie a plochu skla, a zároveň znížila náklady na inštaláciu.

Zasklenie bez kolajníc F6
Zasklenie bez kolajníc F6 MEDITERRA

Charakteristika

V skladacom systéme MEDITERRA F6 má každý panel horné a spodné hliníkové profily (základne) na uchytenie  bezpečnostného skla. Všetky krídla sú uzamykateľné  zámkami alebo podlahovými západkami. Rozmery skla sú nastaviteľné podľa charakteru podlahy a iných požiadaviek inštalácie.

Pohyb panelov je jednoduchý, pretože valčeky sa pohybujú na vodiacom systéme,  umiestnenom v hornej časti. Parkujú na vopred vybranej pozícii, ktorá je nakonfigurovaná podľa špecifík stavby.

Každý panel môže byť nakonfigurovaný ako sklopné dvere (s prídavným mechanizmom namontovaným na paneli), aby fungoval ako vchodové dvere. Hliníkové profily je možné lakovať širokou škálou farieb: prírodný elox a imitácia inoxu alebo dreva, ako aj elektrostatické lakovanie (RAL).

Tesnenie medzi dverami je dosiahnuté transparentnými polykarbonátovými alebo hliníkovými komponentmi, zatiaľ čo tesnenie medzi dverami a stenou je realizované zvislými hliníkovými profilmi, vybavené syntetickou izolačnou kefou.

rozmery

Rozmery prierezu vodiacej lišty sú 60×53(mm), pričom rozmer panelov dosahuje 100cm na šírku a 250cm na výšku (s maximálnou hmotnosťou 85kg). Každý panel tvorí 10 mm bezpečnostné sklo (securit).

POPIS

N

Použitie: Vhodné predovšetkým do malých stavebných otvorov

N

Funkcia: Skladací typ úložného zásobníka – každý panel sa ťahá a zhromažďuje na odľahlom mieste

N

Vlastnosti: Bezpečnostné sklo (hr. 10mm), kotviaca funkcia, bez podlahového vedenia, bez hliníkového rámu, polykarbonátové kryty spojov, izolácia so syntetickou izolačnou kefou

N

Základné rozmery: Spodný rám 54mm – horný rám 54mm, hliníkové vodiace lišty 60x53mm

benefity

Flexibilita dizajnu: Absolútna flexibilita z hľadiska konfigurácie a umiestnenia úložiska panelov, ako aj z hľadiska počtu a rozmerov sklopných krídel.

Ekonomické riešenie: Úzke nosné profily kryštálov výrazne znižujú výrobné náklady.

Minimalistický dizajn: Veľmi malé sklenené profily, žiadny hliníkový obvodový rám, maximálny sklenený povrch.

Moderné zasklenie vnútorné bez kolajníc

mediterra produkty

mediterra F4
Zasklenie bez kolajníc F4
mediterra f5
Zasklenie bez kolajníc F5
mediterra f7
Zasklenie bez kolajníc F7