Mediterra systems

Mediterra systems

mediterra systems

Zasklenie Mediterra f5

Mediterra f5

Systém skladacích sklenených panelov F5 sú šikovnou voľbou v prípade, že preferujeme použitie jednotlivých sklenených panelov , ale zároveň chceme aj obvodový hliníkový rám, a to z estetických dôvodov, ako aj z dôvodu dodatočnej izolácie a odolnosti.

Zasklenie bez kolajníc F5
Zasklenie bez kolajníc F5 MEDITERRA

Charakteristika

Vertikálne časti systému na seba nadväzujú samčím a samičím profilom, pričom majú aj gumenú izoláciu, aby zabezpečili uspokojivý tepelnoizolačný efekt. Každý panel je v spodnej časti zaistený západkou, ktorá zapadá do podlahy. Okrem toho môže každé krídlo fungovať aj ako vchodové dvere – bez ohľadu na jeho polohu – pomocou prídavného mechanizmu inštalovaného v hornej časti krídla. Voliteľne je nainštalovaný vratný mechanizmus dverí.

rozmery

V systéme F5 používame hliníkové kotviace lišty – 60×53(mm) – pričom veľkosť dverí dosahuje 100 cm na šírku a 280 cm na výšku (s maximálnou hmotnosťou 85 kg). Použité sklenené panely sú 10mm bezpečnostného skla (securit) alebo 5+5 triplex / securit.

POPIS

N

Použitie: Vhodné na mnohé príležitosti, malé aj veľké stavebné otvory, do priestorov bez špeciálnych požiadaviek na tepelnú charakteristiku

N

Funkcia: Skladací typ úložného zásobníka – panely sa ťahajú a zbierajú na vybranom mieste

N

Vlastnosti: Bezpečnostné sklo (hrúbka 10mm alebo 5+5 triplex /securit), kotviaca funkcia, bez podlahového vedenia, hliníkový rám, izolácia s kefami

N

Základné rozmery: Spodný rám 105mm – horný rám 60mm, hliníkové vodiace lišty 60x53mm, celková hrúbka medziľahlého vertikálneho rámu 38 mm

benefity

Flexibilita dizajnu: Absolútna flexibilita z hľadiska konfigurácie a umiestnenia úložiska panelov, ako aj z hľadiska počtu a rozmerov sklopných krídel.

Ekonomické riešenie: Jednoduché,  úzke hliníkové profily tohto systému prispievajú k zníženiu nákladov na jeho konštrukciu.

Estetický dizajn: Systém skladacích sklenených panelov F5 sa vyznačuje elegantným minimalistickým dizajnom.

Zasklenie terasy a altánku bez kolajníc
Bezkolajnicové zasklenie a parking na terasy a altánky

mediterra produkty

mediterra F2
Zasklenie bez kolajníc F2
mediterra f4 ELITE
Zasklenie bez kolajníc F4 ELITE
mediterra f6
Zasklenie bez kolajníc F5